Tel.: +48 (42) 648 66 77
E-mail: info@codesys.com.pl

Złoty Medal dla CODESYS na Targach Automaticon 2016


Firma SIMLOGIC. nawiązała współpracę z firmą 3S-Smart Software Solutions GmbH w 2012 roku otrzymując status CODESYS System Partner. Firma 3S jest producentem znanej na całym świecie platformy programistycznej dla urządzeń automatyki - zintegrowanej platformy programistycznej CODESYS. SIMLOGIC. promuje, wdraża i prowadzi szkolenia w zakresie platformy CODESYS w Polsce.

Wręczenie Złotego Medalu Targów Automaticon 2016Złoty Medal Targów Automaticon 2016
Rys. 1 Odbiór Złotego Medalu dla CODESYS przez Dyrektora SIMLOGIC., dr inż. Mariusza Jabłońskiego

Firma SIMLOGIC. Iwona Jabłońska będąc wystawcą na Targach Automaticon, zgłosiła produkt CODESYS do konkursu o Złoty Medal Targów. Na podstawie przygotowanych materiałów i referencji oraz po wizycie prezentacyjnej Komisji Konkursowej na stanowisku SIMLOGIC nr A25, okazało się, że produkt znalazł się w gronie wyróznionych. SIMLOGIC. Iwona Jabłońska wspólnie z firmą 3S-Smart Software Solutions GmbH otrzymały Złoty Medal Targów Automaticon za oprogramowanie CODESYS – the IEC 61131-3 Automation Software.​ Wyróżnione firmy znajdują się tutaj: http://www.automaticon.pl/zloty-medal/ Do ścisłego grona nagrodzonych po 22 edycjach targoweych Automaticonu należy tylko 60 firm!

Złoty Medal Targów Automaticon 2016Wręczenie Złotego Medalu Targów Automaticon 2016
Rys. 2 Odbiór medalu przez tech. Patryk Rudzki, SIMLOGIC. oraz Mariusz Jabłoński

CODESYS jest innowacyjną platformą programistyczną. Struktura tej platformy dopasowana jest do rozwiązań wielu producentów. Aktualnie z idei standaryzacji oprogramowanie korzysta ponad 350 producentów sprzętu na całym świecie. Dzięki CODESYS możemy tworzyć uniwersalne aplikacje, przy wykorzystaniu urządzeń różnych firm. Platforma pozwala na wybór typu procesora lub systemu operacyjnego do kontrolera oraz typu i producenta urządzenia dla nowej maszyny. Platforma potrafi zebrać wiele informacji i wyeksportować dane poza obręb sterownika, dzięki czemu można dokładnie zaplanować produkcję.

Złoty Medal Targów Automaticon 2016Złoty Medal Targów Automaticon 2016
Rys. 3 Dyplom i Złoty Medal Targów Automaticon dla CODESYS

CODESYS w swej funkcjonalności daje możliwość zarządzania nie tylko sterownikiem PLC, ale również całą siecią przemysłową, stworzoną pomiędzy sterownikiem PLC, modułami I/O, Motion Control, panelami operatorskimi HMI oraz modułami SAFETY. Dzięki czemu w jednym miejscu zarządzamy całym naszym projektem. Zupełnie nowe podejście do programowania pozwala na ścisłą integrację PLC, MC, CNC z komunikacją, wizualizacją i bezpieczęństwem. Platforma CODESYS jest oprogramowaniem tworzonym zgodne z normą IEC 61131-3, dzięki czemu, dostajemy możliwość pisania programu w jednym preferowanym z pośród sześciu udostępnionych języków programowania (FDB , ST, LD, IL, SFC, CFC).

Złoty Medal Targów Automaticon 2016Złoty Medal Targów Automaticon 2016
Rys. 4 Złoty Medal targów Automaticon na stoisku wystawowym A-25.

Platforma CODESYS została podzielona na moduły, które są odpowiedzialne za funkcje takie jak: wizualizacja 2D, wizualizacja 3D, wizualizacja WEB, Motion Control i CNC, moduł Safety, PLC Control, RunTime system. Dzięki tym wszystkim modułom można w prosty sposób zarządzać, aplikacją począwszy od sterowania poprzez wizualizacje i bezpieczeństwo, uruchomienie PLC na PC i kończąc na sterowaniu napędami wieloosiowymi.

Złoty Medal Targów Automaticon 2016oferta SIMLOGIC.

Wszystko dostępne w darmowym CODESYS Development System, do pobrania z naszej strony internetowej www.codesys.com.pl lub www.codesys.com. Najlepiej pobrać CODESYS i samodzielnie sprawdzić jak wiele potrafi ta zintegrowana platforma idealna do nauki programowania i tworzenia nowych technologii zarówno dla pracowników przemysłu, jak również dla uczniów i studentów.

SIMLOGIC. jako autoryzowany partner firmy 3S w zakresie CODESYS zaprasza do współpracy producentów maszyn, użytkowników maszyn na platformie CODESYS, programistów, studentów i uczniów.

Informacje


 


Firma SIMLOGIC. posiada status CODESYS System Partner oraz współpracuje z firmą 3S-Smart Software Solutions GmbH, producentem platformy CODESYS.

Osoby lub podmioty zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu.

Partnerzy


© Copyrights SIMLOGIC
Odwiedziń : 0002386134