Tel.: +48 (42) 648 66 77
E-mail: info@codesys.com.pl

Zintegrowany

Wszystko, czego potrzebujesz do automatyzacji jest w pełni zintegrowane z CODESYS: system tworzenia, magistrala i konfiguracja I/O, wizualizacja, narzędzia kontroli ruchu i wiele innych. Nawet własne wtyczki!

Dostosowany

Można w pełni dostosować CDESYS do spełnienia wymagań systemu za pomocą profili, wtyczek, rozszerzeń, niestandardowych bibliotek, bibliotek zewnętrznych itp!

Wbudowany

Możesz dodać CODESYS do praktycznie każdej struktury systemów z interfejsami do standardów takich jak OPC, do innych technologii automatyzacji, takich jak FDT, z własnych sterowników!

Potężny

Zintegrowane kompilatory, programowanie obiektowe, interpolacja 3D CNC, zarządzania alarmami, dodatki ze świata IT takie jak UML lub integracja SVN to tylko kilka z wielu cech, które sprawiają, że CODESYS jest potężnym i przełomowym narzędziem.

Elastyczny

Swobodnie wybierasz platformę procesora lub system operacyjny do kontrolera. Wybierasz typ i producenta urządzenia dla nowej maszyny.


Informacje


 


Firma SIMLOGIC. posiada status CODESYS System Partner oraz współpracuje z firmą 3S-Smart Software Solutions GmbH, producentem platformy CODESYS.

Osoby lub podmioty zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu.

Partnerzy


© Copyrights SIMLOGIC
Odwiedziń : 0002440549